POBOČKA ZAJEČICE

 

Epifany znamená prozření. Prozření proto, že zmrzlina je pistáciová a "pistáciová", že není čokoláda jako "čokoláda" a že je rozdíl mezi vanilkovou esencí a čerstvě rozkrojeným madagaskarským vanilkovým luskem. Naší filosofií je především kvalita. A tu u nás poznáte

U nás zažijete epifany.

V zaječicích jsme poprvé otevřeli v roce 2016. Je to to pro nás srdcové místo a troufáme si říct, že je takové už i pro vás. Co je právě na Zaječicích zajímavé je to, že letní prodej probíhá ze stánku a na zimu se přesouváme do malé vnitřní kavárny.

Zákusky a dorty, které zde vyrábíme do našich kaváren, ale i na objednávku, jsou z těch nejlepších surovin. Soustředíme se jak na precizní vzhled, tak především dokonalou chuť.

Zmrzlinu zde najdete pouze točenou. Chtěli jsme dokázat, že i točená zmrzlina nemusí být obyčejná prášková, ale dá se vyrobit i z kvalitních surovin a být tak neobyčejná! Vyrábíme ji z čerstvého ovoce, nebo velmi kvalitních pyré, používáme francouzkou čokoládu Michel Cluizel a vanilkovou vyrábíme ze žloutků a madagaskarské vanilky.

Příprava výběrové kávy (100% Arabica-light roast) může být pro mnohé stále překvapením a nečím, na co nejsou zvyklí, ale pro nás to má i v takto malé vesnici význam. Její ovocná chuť může někoho lehce zaskočit, ale když tomu dá šanci, už se k jiné hořké (tedy přepálené) kávě vrátit nechce. Spolupracujeme jak s českými pražírnami (Candycane, Father´s Coffe, jedno Kafe...), tak se zahraničními (Girls Who Grind, Drop, Cloud Picker...).

ZAJEČICE

 

ADRESA 

SLEDUJTE NÁS

OTEVÍRACÍ DOBA

 

KONTAKT 

ZAJEČICE U CHRUDIMI, 37, 538 35

INSTAGRAM / FACEBOOK

PO - PA  11:00 - 18:00

SO - NE    8:00 - 18:00

+420 792 312 206

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení