POBOČKA ZAJEČICE

 

Epifany znamená prozření. Prozření proto, že zmrzlina je pistáciová a "pistáciová", že není čokoláda jako "čokoláda" a že je rozdíl mezi vanilkovou esencí a čerstvě rozkrojeným madagaskarským vanilkovým luskem. Naší filosofií je především kvalita. A tu u nás poznáte

U nás zažijete epifany.

V zaječicích jsme poprvé otevřeli v roce 2016. Je to to pro nás srdcové místo a troufáme si říct, že je takové už i pro vás. Co je právě na Zaječicích zajímavé je to, že letní prodej probíhá ze stánku a na zimu se přesouváme do malé vnitřní kavárny.

Zákusky a dorty, které zde vyrábíme do našich kaváren, ale i na objednávku, jsou z těch nejlepších surovin. Soustředíme se jak na precizní vzhled, tak především dokonalou chuť.

Zmrzlinu zde najdete pouze točenou. Chtěli jsme dokázat, že i točená zmrzlina nemusí být obyčejná prášková, ale dá se vyrobit i z kvalitních surovin a být tak neobyčejná! Vyrábíme ji z čerstvého ovoce, nebo velmi kvalitních pyré, používáme francouzkou čokoládu Michel Cluizel a vanilkovou vyrábíme ze žloutků a madagaskarské vanilky.

Příprava výběrové kávy (100% Arabica-light roast) může být pro mnohé stále překvapením a nečím, na co nejsou zvyklí, ale pro nás to má i v takto malé vesnici význam. Její ovocná chuť může někoho lehce zaskočit, ale když tomu dá šanci, už se k jiné hořké (tedy přepálené) kávě vrátit nechce. Spolupracujeme jak s českými pražírnami (Candycane, Father´s Coffe, jedno Kafe...), tak se zahraničními (Girls Who Grind, Drop, Cloud Picker...).

ZAJEČICE

 

ADRESA 

SLEDUJTE NÁS

OTEVÍRACÍ DOBA

 

KONTAKT 

ZAJEČICE U CHRUDIMI, 37, 538 35

INSTAGRAM / FACEBOOK

PO - PA  9:00 - 18:00

SO - NE    8:00 - 18:00

+420 792 312 206